POLOżyczka to flagowy produkt spółki SOLVEN Finance, udzielającej pożyczek krótkoterminowych przez Internet. Właśnie mijają dwa lata od wprowadzenia marki na rynek. Z tej okazji firma zwiększyła kwotę udzielanej pożyczki online z 5000 do 8000 PLN (rzeczywista roczna stopa oprocentowania 1968,24 %).

Zauważając znaczący wzrost zainteresowania usługami pozabankowymi, a także bazując na obserwacji zachowań konsumenckich dotychczasowych klientów, w 2016 roku spółka SOLVEN Finance podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej oferty o produkt skierowany do młodszych konsumentów. W ten sposób powstała POLOżyczka, pożyczka online, swoją nazwą nawiązująca do muzyki disco polo.

Ten marketingowy zabieg miał na celu zwrócenie uwagi młodszego pokolenia. Choć przedstawiciele firmy obawiali się, że nazwa może się kojarzyć z kiczem, a produkt pomimo zaawansowanych rozwiązań nie zyska zaufania klientów, rzeczywistość szybko zweryfikowała wszystkie wątpliwości.

W błyskawicznym czasie POLOżyczka nie tylko znalazła licznych nabywców, ale również naśladowców wśród firm z sektora pozabankowego.

Zainteresowanie produktem zaowocowało dynamicznym rozwojem marki. W 2016 roku tworzyły ją zaledwie 4 osoby, dziś jest ich aż 50. W tym czasie firma otworzyła swoje biura w Szczecinie oraz w Warszawie. Rozszerzeniu uległa również sama oferta krótkoterminowych pożyczek online.

W maju 2017, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma wprowadziła na rynek pożyczkę za 0%, pod warunkiem jej terminowej spłaty.

Poznaj główne atuty POLOżyczki – pożyczka online

Głównymi atutami POLOżyczki są przejrzyste zasady, minimum formalności oraz brak ukrytych opłat. Uproszczony do minimum proces składania wniosku wymaga od klientów jedynie posiadania telefonu lub komputera z dostępem do Internetu. Dzięki prostemu w użyciu kalkulatorowi umieszczonemu na stronie internetowej firmy, łatwo można sprawdzić ostateczną kwotę do spłaty. Więcej o tym, czym wyróżnia się POLOżyczka, pożyczka online, przeczytasz w tym artykule.

Lojalni klienci są naszą najlepszą wizytówką i największą wartością. Chcemy serdecznie podziękować  Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzacie i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby poziom naszych usług, a co się z tym wiąże również poziom Państwa zadowolenia ze współpracy z nami, niezmiennie wzrastał – prezes SOLVEN Finance Rafał Gibczyński.

Zobacz —> SPOT URODZINOWY POLOżyczki<—