YouTube Facebook
Polożyczka oficjalny blog

Do zapłaty tylko prowizja

Październik 21, 2017
Instytucje finansowe

Spis treści:

Często mówi się o tym, jak duże koszty ponosi się w związku z zaciąganiem pożyczki i jak wiele pieniędzy musimy oddać dodatkowo do banku, oprócz oczywiście kwoty, którą pożyczyliśmy. Może się jednak okazać, że taka pożyczka będzie nas kosztowała tylko kilka złotych, oczywiście pod warunkiem, że zaciągniemy ją w odpowiednim miejscu. Warto więc sprawdzić jakie mamy tutaj możliwości, tak abyśmy mogli wybrać tą najlepszą opcję.

Nie naliczają odsetek?

Jeżeli pierwszy raz chcemy zaciągnąć chwilówkę, to może się okazać, że nie będziemy musieli za nią zapłacić żadnych odsetek, ani marży. Po przeliczeniu wszystkiego, może nam wyjść, że mamy dodatkowo do zapłaty tylko kilka złotych, które wchodzą w skład prowizji. Co więcej, ta kilku złotowa wartość będzie taka sama zarówno dla pożyczki na kilkaset złotych, jak i dla takiej za kilka tysięcy.

Nie tylko dla nowych klientów

Dodatkowo warto powiedzieć, że taka mała prowizyjna opłata proponowana jest nie tylko nowym klientom. Jeżeli dobrze poszukamy, to z pewnością znajdziemy firmy, które także starym klientom będą oferowały takie rabaty, że do zapłacenia będą mieli tylko prowizje. Dlatego tak ważne jest to, aby przyjrzeć się uważnie wszystkim ofertom i wybrać tą, w której za to wszystko zapłacimy najmniej.

Warto zobaczyć jak to wszystko wygląda, tak abyśmy mieli pewność, że korzystamy z tej najlepszej opcji, która pozwoli nam uzyskać szybko upragnione pieniądze, ale jednocześnie sprawi, że nie będziemy musieli za to zbyt dużo płacić.