YouTube Facebook
Polożyczka oficjalny blog

Wysokość pożyczki może się między sobą różnić

Październik 18, 2017
Instytucje finansowe

Spis treści:

Chociaż główne zasady zaciągania pożyczki poza bankiem wszędzie są takie same, to jednak może się okazać, że te oferty będą się różniły szczegółami, które jednak dla nas mogą być bardzo znaczące. Dlatego właśnie, dokładnie trzeba sprawdzić wszystkie możliwości, tak abyśmy mieli pewność, że zaciągamy taką pożyczkę tam, gdzie mamy szansę najwięcej zyskać. To sprawia, że warto na spokojnie porównywać te wszystkie oferty.

Wysokość pożyczki

Jeżeli potrzebujemy dodatkowej gotówki, to z pewnością interesuje nas to, ile pieniędzy możemy pożyczyć. Warto więc wiedzieć, że w różnych firmach pożyczkowych, różna będzie to wartość. Będą takie, które nowym klientom będą chciały pożyczyć maksymalnie 1000 zł, ale będą też takie, które zaoferują im nawet 3000 zł. Zazwyczaj klienci, którzy dokonują kolejny raz takiej pożyczki, mogą liczyć na to, że będzie im pożyczona trochę większa kwota.

Czas spłaty

Warto wiedzieć, że tak jak różna może być wysokość udzielonej pożyczki, tak również może być różny czas spłaty, jaki będziemy mieli na jej oddanie. W jednym miejscu może się okazać, że będziemy musieli to zrobić w ciągu miesiąca, w innym może się okazać, że będziemy mieli na to nawet pół roku. Takie różnice mogą się znacznie odbijać na wysokości naszej raty, dlatego trzeba wszystko dokładnie sprawdzić.

Im dokładniej przeliczymy całość, tym większa będzie pewność, że rata będzie odpowiadała naszym możliwościom. Dlatego warto tutaj sprawdzać każdy szczegół, aby wybrać dla siebie to co najlepsze.