YouTube Facebook
Polożyczka oficjalny blog

POLOżyczka świętuje drugie urodziny i zwiększa limit pożyczki do 8000 PL

Listopad 7, 2018
Polożyczka

Spis treści:

POLOżyczka to flagowy produkt spółki SOLVEN Finance, udzielającej pożyczek krótkoterminowych przez Internet. Właśnie mijają dwa lata od wprowadzenia marki na rynek. Z tej okazji firma zwiększyła kwotę udzielanej pożyczki z 5000 do 8000 PLN (rzeczywista roczna stopa oprocentowania 1968,24 %).

Zauważając znaczący wzrost zainteresowania usługami pozabankowymi, a także bazując na obserwacji zachowań konsumenckich dotychczasowych klientów, w 2016 roku spółka SOLVEN Finance podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej oferty o produkt skierowany do młodszych konsumentów. W ten sposób powstała POLOżyczka, swoją nazwą nawiązująca do muzyki disco polo.

Ten marketingowy zabieg miał na celu zwrócenie uwagi młodszego pokolenia. Choć przedstawiciele firmy obawiali się, że nazwa może się kojarzyć z kiczem, a produkt pomimo zaawansowanych rozwiązań nie zyska zaufania klientów, rzeczywistość szybko zweryfikowała wszystkie wątpliwości.

W błyskawicznym czasie POLOżyczka nie tylko znalazła licznych nabywców, ale również naśladowców wśród firm z sektora pozabankowego.

Zainteresowanie produktem zaowocowało dynamicznym rozwojem marki. W 2016 roku tworzyły ją zaledwie 4 osoby, dziś jest ich aż 50. W tym czasie firma otworzyła swoje biura w Szczecinie oraz w Warszawie. Rozszerzeniu uległa również sama oferta.

W maju 2017, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma wprowadziła na rynek pożyczkę za 0%, pod warunkiem jej terminowej spłaty.

Głównymi atutami POLOżyczki są przejrzyste zasady, minimum formalności oraz brak ukrytych opłat. Uproszczony do minimum proces składania wniosku wymaga od klientów jedynie posiadania telefonu lub komputera z dostępem do Internetu. Dzięki prostemu w użyciu kalkulatorowi umieszczonemu na stronie internetowej firmy, łatwo można sprawdzić ostateczną kwotę do spłaty.

Lojalni klienci są naszą najlepszą wizytówką i największą wartością. Chcemy serdecznie podziękować  Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzacie i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby poziom naszych usług, a co się z tym wiąże również poziom Państwa zadowolenia ze współpracy z nami, niezmiennie wzrastał – prezes SOLVEN Finance Rafał Gibczyński.

Zobacz —> SPOT URODZINOWY POLOżyczki<—